List of Alumni Registration

Sr. No. Program Pass Out Year Name Gender
1 Civil Engineering 1997 Dr. Dhake Pravinchandra Damodar Male
2 Computer Engineering 2016 Vedavati S.B Female
3 Civil Engineering 2016 Mohan Gaddime Male
4 Civil Engineering 2009 Sagar Ashok Raut Male
5 Electronics & Tele.Engg 2014 Vaishali Ananthasubramanian Female
6 Civil Engineering 2016 Aishwarya Raman Female
7 Electronics & Tele.Engg 2016 Sushmita Female
8 Civil Engineering 2016 HIRE SHALAKA KAILASH Female
9 Civil Engineering 2016 Sirmalla Siddharth Male
10 Electronics & Tele.Engg 2015 ADHANGALE EKTA VILAS Female
11 Civil Engineering 2016 KUNAL DILIP BAFNA Male
12 Civil Engineering 2015 ROHIT KUMAR SHARMA Male
13 Civil Engineering 2015 Gaurav Gautam Bagmar Male
14 Civil Engineering 2015 BOBDE SWAROOP RAMAKRISHNA Male
15 Electronics & Tele.Engg 2013 Pooja Thakare Female
16 Civil Engineering 2016 WANKHEDE VINAY ANIL Male
17 Electronics & Tele.Engg 2015 Revati Patil Female
18 Civil Engineering 2012 PALLAVI ASHOK PATIL Female
19 Civil Engineering 2016 Kiran mahajan Female
20 Civil Engineering 2010 Sandip Ramsing Dhangar Male
21 Civil Engineering 2016 Nilkanth Gondaliya Male
22 Civil Engineering 1993 Kiran Mahajani Male
23 Civil Engineering 2016 Rohit Ghorpade Male
24 Civil Engineering 2012 SWAPNA SUNIL THANEKAR Female
25 Civil Engineering 2015 Abhijith Surendran Nair Male
26 Civil Engineering 1999 Santosh Uddhav Kathe Male
27 Civil Engineering 2006 Jayesh Ghiya Male
28 Civil Engineering 2014 ASHISH SHASHIKANT MUKANE Male
29 Civil Engineering 2015 TULIKA SUNIL SHINDE Female
30 Civil Engineering 2011 Sameer Shah Male
31 Civil Engineering 2015 Sagar Sandeep Madan Male
32 Civil Engineering 2015 PAWAR ANIKET MANISH Male
33 Civil Engineering 2016 Ajinkya Bakare Male
34 Civil Engineering 2015 Maurya Shubham Ajaykumar Male
35 Civil Engineering 2016 Pournima Ravindra Rane Female
36 Civil Engineering 2015 VAVHULE TATYA DADARAO Male
37 Civil Engineering 2016 PATEL MANISH RAMESH Male
38 Civil Engineering 2016 MARGE BALU DINKAR Male
39 Civil Engineering 2016 NITHIN VINOD Male
40 Civil Engineering 2016 Rohit Rohidas Londhe Male
41 Civil Engineering 2015 Oxygen R. Shambharkar Male
42 Civil Engineering 2014 dhiraj baviskar Male
43 Electronics & Tele.Engg 2016 Prashant Vishvanath Hatkar Male
44 Civil Engineering 2016 Abhilasha Nathu Dalavi Female
45 Civil Engineering 2016 DHANANJAY BALASAHEB GHOTEKAR Male
46 Electronics & Tele.Engg 2016 Aniket Mujgule Male
47 Civil Engineering 2016 Jadhav Madhuri Chandrakant Female
48 Electronics & Tele.Engg 2015 PURVA N KHANDELWAL Female
49 Chemical Engineering 2009 Sachin Balasaheb Tarle Male
50 Electronics & Tele.Engg 2015 Rakshitha Kudva Female
51 Electronics & Tele.Engg 2013 Ketki KULKARNI Female
52 Electronics & Tele.Engg 2015 SHRIKANT RATNAPARKHI Male
53 Civil Engineering 2014 Kakad Sayali Sanjay Female
54 Electronics & Tele.Engg 2016 Prajakta Pradeep Jadhav Female
55 Electronics & Tele.Engg 2016 Miss. Sakshi Chiplunkar Female
56 Computer Engineering 2005 Jagruti Dusane Female
57 Civil Engineering 2013 JAYKUMAR RAMESH GAIKWAD Male
58 Civil Engineering 2014 KARNAWAT KUNAL HARAKCHAND Male
59 Electronics & Tele.Engg 2016 Chaudhari Hemangi Female
60 Electronics & Tele.Engg 2016 FALGUNI HRIDAYNATH BONAWATE Female
61 Electronics & Tele.Engg 2016 Mukherjee Shruti Biswajit Female
62 Civil Engineering 2016 Patel Chintan Arvind Male
63 Electronics & Tele.Engg 2005 Abhijit Sanjiv Kulkarni Male
64 Electronics & Tele.Engg 2016 Sandip R. Gangurde Male
65 Electronics & Tele.Engg 2016 BHAGYASHRI PRAVIN MAHALE Female
66 Civil Engineering 2010 Snehal N. Chaudhari Female
67 Electronics & Tele.Engg 1996 Dr. Sunita P. Ugale Female
68 Production Engineering 1995 Padmakar J Pawar Male
69 Computer Engineering 2008 Monali Female
70 Production Engineering 2007 SANDIP S PATIL Male
71 Electrical Engineering 2014 Sagar Anil Diwane Male
72 Computer Engineering 2004 Rohit Kumar Nayyar Male
73 Mechanical Engineering 2011 Richa Padhye Female
74 Computer Engineering 2004 SANDEEP SAHANE Male
75 Production Engineering 2005 Sanket Mali Male
76 Master of Business Administration 2016 Bapu Shinde Male
77 Mechanical Engineering 2014 Bhushan Patil Male
78 Electronics & Tele.Engg 1994 Amit Trivedi Male
79 Production Engineering 2009 Amit Karwa Male
80 Production Engineering 2007 Rakhi Ashok Deshpande Female
81 Mechanical Engineering 2005 SANEEL KILPADY Male
82 Master of Business Administration 2014 Priya Gopal Chand Female
83 Mechanical Engineering 2013 Chetan Prakash Narkhede Male
84 Master of Computer Application 1920 0asdfadfsdfaa Male